Jak vypadá cvičení přes CvičmeOnline?

Cvičení je stejné jako cvičit s osobním trenérem, jen se toto cvičení uskutečňuje přes živý video přenos, kde se navzájem vidí trenér i klient. Trenér Vás tak má neustále pod kontrolou a může trénink přizpůsobit vašemu zdravotnímu stavu a kondici. Cvičit můžete odkudkoliv, kde máte počítač s webkamerou a internetovým připojením a kde je alespoň trochu prostoru na pohyb- z domova, hotelu, kanceláře, dovolené, nebo z venku.

Jak dlouhá je lekce?

Můžete si vybrat ze tří délek lekce 25, 40 a 55 minutová. Pokud si zvolíte kratší lekci, můžete ji po domluvě s trenérem ještě v průběhu prodloužit vždy o 15 minut až na 55 minutovou. Z účtu se Vám tak automaticky odečtou kredity, které má trenér za tu délku lekce nastaven. Příklad: 25 minutová lekce je za 5 kreditů a 40 minutová lekce za 8 kreditů. Pokud si zvolíte 25 minutovou lekci a chcete ji v průběhu prodloužit o 15 minut, z vašeho účtu se odečte nejdříve 5 kreditů a při prodloužení další 3 kredity.

Jak probíhá ukončení lekce?

Pět minut před koncem Vás systém sám upozorní ikonkou s odpočtem času zbývajícím do konce lekce. Vy si ji tak buď v tuto dobu můžete prodloužit, nebo se trenéra zeptat na poslední otázky, trenér s vámi udělá závěrečný stretching a rozloučí se. Video přenos se pomalu ukončí do ztracena.

Jak rezervovat lekci?

U každého trenéra máte k dispozici kalendář, kde jsou vypsané jeho volné hodiny, Vám stačí jen zvolit den a čas kdy to vyhovuje i Vám, kliknete na přesný čas začátku lekce, zvolíte si délku lekce a potvrdíte. Tímto jste si právě rezervovali lekci. Během dne Vám pošleme potvrzovací email, že vše proběhlo v pořádku a že o Vás trenér ví.

Co se stane, pokud zruším já nebo trenér lekci?

Do 24 hodin před začátkem lekce mají oba možnost trénink zrušit- ihned Vám i trenérovi dojde potvrzovací email, že došlo k bezplatnému zrušení lekce. Pokud ovšem chcete zrušit lekci méně jak 24 hodin před jejím plánovaným začátkem, bude Vám tato lekce započítána v plné výši a z účtu odečteno příslušný počet kreditů. Pokud se ovšem stane, že ze závažných důvodů lekci zruší trenér, částka Vám odečtena nebude a trenér by Vám měl co nejdříve poskytnout náhradní trénink, nebo Vám bude doporučen jiný trenér ve stejnou hodinu, kdy měla probíhat původní lekce, nebo ve Vámi zvoleném termínu.

Jak si zažádat o vypracování jídelníčku?

Vyberete si výživového poradce, od kterého chcete mít vypracovaný jídelníček. Zakoupíte si jej kliknutím na položku jídelníček, a buď Vám bude trenérem odeslán podrobný dotazník, který je potřeba k vypracování jídelníčku na míru, nebo absolvujete s trenérem 25 minutovou konzultaci, kde si společně vše potřebné proberete a trenér Vám pak na základě zjištěných informací vypracuje jídelníček.

Proč je každý trenér jinak drahý?

Protože každý zná svou hodnotu a my ji respektujeme. Cena se odvíjí od zkušeností a množství znalostí- certifikátů se zaměřením každého z nich a také od vytíženosti a počtu uskutečněných lekcí měsíčně, tzn. že pokud trenér trénuje často a pouze na službě může si díky vysokým provizím stanovit poměrně nižší cenu za lekci. Záleží jen na Vás, kterého si vyberete.

Co se stane, když vypadne spojení?

Pokud Vám při lekci omylem vypadne spojení, lze lekci po obnovení okna ihned spustit a pokračovat dál v lekci.

Platnost kreditů

Kredity mají svou platnost podle toho, v jakém balíčku jsou zakoupeny, jejich platnost je tudíž od 20 do 120dnů. Pokud by ovšem jejich platnost měla vypršet a vy víte, že už je nestihnete využít, o své kredity nepřijdete, pokud si v období, kdy stále ještě platí, zakoupíte jakýkoliv jiný balíček. Kredity se tak automaticky prodlužují na platnost nově zakoupeného balíčku a to o dalších 20 až 120 dnů, záleží na druhu nově zakoupeného balíčku.

Registrace a vytvoření profilu i bez zakoupení kreditu-vip sekce- přístup k videím

Do naší služby se lze zaregistrovat i bez zakoupení balíčku. Vytvoříte si váš uživatelský profil a jako první se dozvíte o akcích, slevách, zajímavých článcích a po splnění později uvedených kritérií se můžete stát VIP členem a mít tak přístup do dalších sekcí, přístup k videím a jiným zajímavým programům, které pro vás připravujeme.

Co je potřeba vědět před začátkem lekce?

Zkontrolujte, zda máte v pořádku webkameru, reproduktory s mikrofonem a internetové připojení. Počítač s webkamerou by měl být postaven asi v úrovni vašeho pasu a asi v 2,5metrové vzdálenosti od podložky, či koberce kde budete cvičení provádět. Pro jistotu si zapněte svoji webkameru a ujistěte se, že vás půjde na webkameře dobře vidět ve stoje s rozpaženýma rukama i v poloze vleže. Také se ujistěte, že máte v místnosti dostatek světla, kvalita přenosu se tak výrazně zlepší. A opravdu se ničeho nemusíte bát, trenéři si Vás případně sami nastaví podle toho, jak budou potřebovat☺

Co mít na sobě a v jakém prostředí cvičit?

Na sobě mějte domácí, nebo sportovní pohodlné oblečení, připravte si podložku nebo koberec, na kterém budete cvičit, pití, ručník, popřípadě pomůcky pokud jste si zvolili lekci, kde je jich potřeba. Ujistěte se, že cvičíte v prostoru, kde je dostatek místa a kde můžete cvičit bez rizika ublížení si, nebo škod na majetku.