Cvičení pro těhotné a ženy po porodu

Čekáte miminko? Nebo už je drobeček na světě? Ráda byste cvičila bezpečně a zdravě s ohledem na Váš stav, ale nevíte jak a co?
IMG_0452
Ivona Rutarová

Čekáte miminko? Nebo už je drobeček na světě? Ráda byste cvičila bezpečně a zdravě s ohledem na Váš stav, ale nevíte jak a co?

Zkuste to s odborným dohledem.

Lekce je zaměřena pro maminky v I., II. a III. trimestru. Každý trimestr má svá specifika a je nutné na ně brát ohled. Zároveň mohou cvičit maminky po porodu (po 6ti-nedělí), které se potřebují dostat zpět do kondice, aby poté mohly navštěvovat běžné lekce.

Zvolím Vám vhodnou intenzitu cvičení a budu kontrolovat správné provedení cviků. Lekce zahrnuje zahřátí, posilování, protahování, uvolňovací, dechová a relaxační cvičení. Využívat můžeme vlastní váhu těla nebo pomůcky, které budete mít k dispozici, jako např. gymball, overball, gumičky, činky, aj.

Přínosy pro těhotné:

- cvičení zmírňuje bolesti zad

- prevence křečí a otékání dolních končetin

- prevence zborcení klenby nožní (vlivem narůstající tělesné hmotnosti)

- lepší psychická a fyzická kondice a připravenost na porod

- individuální přístup

Těší se na Vás Ivona :)

 

trenérka Ivona Rutarová
trenérka Ivona Rutarová
zpět na přehled článků

O autorovi

Sportování se věnuji již od malička. Začínala jsem baletem, plaváním, stepováním a soutěžním moderním tancem (street dance a disco). Zároveň jsem cvičila aerobik, kterému jsem se nejdříve věnovala soutěžně a poté jako instruktorka.Specializuji se na aerobně-posilovací lekce (bodystyling, total body), lekce Body & Mind (bodybalance, power yoga, zdravotní cvičení, cvičení pro těhotné a po porodu, cvičení pro seniory), aqua aerobic a indoor walking. Mým cílem je "nezamrznout" na jednom bodě. Neustále se vzdělávat a zdokonalovat v oblasti aerobiku, fitness a Body & Mind. Poskytnout svým klientům, co nejkvalitnější lekce (zejména po zdravotní stránce) a sobě příjemný pocit z dobře odvedené práce.

Štítky

odstranění bolesti, těhotné, cvičení, live2you, cvičmeonline, cvičme, online, fitness, trenér, osobní trenér