Tomáš sice začal na několikrát, ale nakonec to dokázal

Začínal jsem hubnout na několikrát a asi na čtvrtý pokus mi mé odhodlání vydrželo a já konečně zhubl. Jenže po roce nesprávného cvičení i jídelníčku začala stagnace a já se nedokázal posunout dál a nabrat svalovou hmotu...

Ahoj všem na CvičmeOnline!

Mé jméno je Tomáš Beznoska ačkoliv momentálně žiju v Praze, pocházím z Pardubic. Chtěl bych tady všem ukázat moji cestu k posilovně a zdravému životnímu stylu.

Se cvičením jsem začínal klasicky asi na 4x kvůli ošklivé, obtloustlé postavě, která mě děsila při každém pohledu do zrcadla (zvlášť v létě, které nám zrovna přichází). Při posledním pokusu, jsem vydržel dřít 2 měsíce a zaznamenal viditelné výsledky, což mě nastartovalo do další a další činnosti.

Začínal jsem doma, teď už vím, že technicky špatnými sedy-lehy, kliky, apod… Po pár základních informacích získaných z internetu jsem přešel do posilovny a začal se špatnou technikou cviků cvičit i tam. Dokonce i jídelníček, jak jsem později také zjistil, jsem neměl správný a už vůbec ne přizpůsobený mým potřebám. Z původních 90 kg v hrozné formě jsem se dostal cca na 80 kg ve slušné formě a začal být trochu spokojený.

Jenže po roce špatného cvičení a jídelníčku sestaveného ze suplementů přišla stagnace jak výkonu, tak postavy a já přestával mít motivaci. Přestěhoval jsem se do Prahy a na posilovnu se na chvíli vykašlal.

 

zhubnout se mi podařilo, ale výhra to ještě nebyla
zhubnout se mi podařilo, ale výhra to ještě nebyla

Přišla doba, kdy mi začala posilovna a pohyb scházet a já zavítal zpátky do fitka, kde jsem potkal Tomáše Ďurána. Měl skvělou postavu, byl zhruba stejně starý jako já a viděl jsem, jak v posilovně trénoval klienta. Zeptal jsem se, jestli by mě taky netrénoval a od té doby se všechno změnilo.

Začal jsem cvičit, teď už ale se správnou technikou i jídelníčkem sestaveným na míru. Navíc každou potřebu, problém nebo cokoliv se mi nezdálo nebo jsem nevěděl, jsem vždy konzultoval s Tomem. No a výsledky jsou takové, že teď mám 98 kg zdaleka nejlepší formy, co jsem kdy měl, neustále se zlepšuji, cítím se skvěle a mám chuť stále pokračovat…prostě všechno okolo posilovny a cvičení mi dělá strašnou radost – a za to díky Tomášovi!

 

Toto je správná cesta k dosažení cílů
Toto je správná cesta k dosažení cílů

 

zpět na přehled článků

O autorovi

Aktivnímu cvičení a studiu v oblasti fitness se věnuji už od 13ti let. V 19ti jsem se zúčastnil svých prvních soutěží v Naturální kulturistice, které se věnuji doposud. Své první klienty jsem měl už rok před dokončením trenérské školy a ihned po jejím dokončení jsem se přestěhoval do Prahy, kde doposud působím jako osobní trenér a výživový poradce. Má specializace jsou zdravá záda, správné cvičení a držení těla pro prevenci problémů se zády a samozřejmě i redukce hmotnost, zpevňování a nabírání svalové hmoty.

Štítky

hubnutí, motivace, Tomáš, svalový objem, cvičení, live2you, cvičmeonline, cvičme, online, fitness, trenér, osobní trenér