No excuses!

Nedůvěra ostatních mě škodolibým způsobem posiluje, a proto jsem si dala předsevzetí – MÁKNU NA SOBĚ! K mému rozhodnutí přispěly i fotky z dovolené, kde vypadám jako těhotná...

Ahoj, jmenuji se Anna a jsem studentkou Fakulty chemicko-technologické v Pardubicích. Poprvé jsem chtěla vylepšit svou postavu asi před dvěma nebo třemi roky. Bohužel nebyla tato změna trvalá, protože jsem se zaměřila spíše jen na změnu stravy.

Výmluvou pro mé následné přibírání by mohlo být náročné studium, státnice a neustálý stres; postava typu hrušky a „že to mám v genech“. Všechno začalo tím, že nám jeden docent říkal: „Na co si dávat předsevzetí, když ho nikdy nesplníte.“ Nedůvěra ostatních mě škodolibým způsobem posiluje, a proto jsem si dala předsevzetí – MÁKNU NA SOBĚ! K mému rozhodnutí přispěly i fotky z dovolené, kde vypadám jako těhotná.

 

PŘED - míry: 90-75-110, váha: 63 kg
PŘED - míry: 90-75-110, váha: 63 kg

Nikdy nepochopím lidi, kteří se spokojí s tím, co jim vadí, jenom proto, že jsou líní s tím něco udělat. Žijeme přece jenom jednou. Mě třeba nikdy nešlo běhání, na základce i na gymplu jsem byla vždy poslední. Patnáctistovka za půl hodiny a málem na umření. Tak jsem si řekla - JÁ TO DOKÁŽU!

Postupně jsem si zvykala na větší tréninkovou zátěž. Nyní sice sportuji minimálně pětkrát týdně, ale v jídle se nemusím tolik omezovat. Samozřejmě že na sobě stále vidím nedostatky, jsem prostě hodně náročná. Je to o tom posouvat svoje hranice. Dokázat něco, co jste si dříve ani nedokázali představit.

Momentálně je mou výzvou běhat první ligu, tedy 100 km měsíčně. Mimochodem - není lepší lék na špatnou náladu, než sport. Ať už je to v mém případě běhání, cyklistika, posilka, jumping nebo ještě líp fitbox a thaibox. Největší motivací je pro mě Tomáš Ďurán, je důkazem pevné vůle a tvrdé dřiny.

PO – míry: 88-62-94, váha: 56 kg
PO – míry: 88-62-94, váha: 56 kg

 

zpět na přehled článků

O autorovi

Aktivnímu cvičení a studiu v oblasti fitness se věnuji už od 13ti let. V 19ti jsem se zúčastnil svých prvních soutěží v Naturální kulturistice, které se věnuji doposud. Své první klienty jsem měl už rok před dokončením trenérské školy a ihned po jejím dokončení jsem se přestěhoval do Prahy, kde doposud působím jako osobní trenér a výživový poradce. Má specializace jsou zdravá záda, správné cvičení a držení těla pro prevenci problémů se zády a samozřejmě i redukce hmotnost, zpevňování a nabírání svalové hmoty.

Štítky

hubnutí, motivace, Tomáš, svalový objem, cvičení, live2you, cvičmeonline, online, trenér, osobní trenér